Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 5,000 mcg Fast Dissolving Tablets
45 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $12.39, formerly: $15.49
SAVE $3.10
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
$18.50
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
Low Stock
$18.50
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.41/1ea
Low Stock

sale: $10.49, formerly: $14.99
SAVE $4.50
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 1000 IU
250 ea, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Spectrum Multivitamin Gummy for Women 50+ Mixed Fruit Flavour, 130 Gummies
130 ea, $0.10/1ea

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B100 Complex 150 Tablets
150 ea, $0.09/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g
















































































































