Filters
Kitchen Linens
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.94
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in – Checkered
1 ea, $3.94/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$2.94
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in - Acorn
1 ea, $2.94/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$4.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in – Checkered
1 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$4.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in - Acorn
1 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
InHouse
2 Pack Terry Tea Towel Black
2 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
10 Pack Bar Mop Towels Light Grey
10 ea, $0.65/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
InHouse
2 Pack Terry Tea Towel Tan
2 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
6 Pack Bar Mop Towels Light Grey
6 ea, $1.08/1ea
sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Plus tax
InHouse
8 Pack Terry Dishcloth Red
8 ea, $0.81/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g














































































































