Filters
Kitchen Linens
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$5.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in - Mistletoe
1 ea, $5.00/1ea
Out of Stock
Out of Stock
$5.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 102 in - Stripes
1 ea, $5.00/1ea
Out of Stock
Out of Stock
$5.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in - Mistletoe
1 ea, $5.00/1ea
Out of Stock
Out of Stock
$5.00
Plus tax
Everyday Essentials
Water Resistant Tablecloth 60 in x 84 in - Stripes
1 ea, $5.00/1ea
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml












































































