Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$13.99
Plus tax
Control GX
Men's Hair Colour Control Gx 2 In 1 Shampoo & Conditioner
118 ml, $11.86/100ml
Low Stock
$11.00
Plus tax
Schwarzkopf
göt2b Glued XL Water-Resistant Spiking Glue, For screaming hold
240 g, $4.58/100g
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color E Light Brown
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g














































































































