Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$14.49
Plus tax
Marc Anthony
Repair Blonde +Rescuplex™ Color Care Purple Conditioner
237 ml, $6.11/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Coconut Water & Aloe Vera For Normal Hair Refreshing Shampoo
370 ml, $1.35/100ml
$7.99
Plus tax
Herbal Essences
Gel Curl Scrunching Strong Scent Berry Herbal Essences
170 g, $4.70/100g
Low Stock
$12.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Studio Line Mineral FX Messy Look Paste, Extra Strong Hold
60 ml, $20.82/100ml
Low Stock
$15.99
Plus tax
Dove
Derma Scalp Shampoo for Resilience & Flake Control, Dandruff Relief
473 ml, $3.38/100ml
Low Stock
$15.99
Plus tax
HB Hair Biology
Silver and Glowing Purple Shampoo for Silver and Gray Hair
380 ml, $4.21/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































