Sliced Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Black Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Black Diamond
Original Thick Cheddar Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Black Diamond
Fat Free Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g






























































































