$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $2.77, formerly: $3.00
SAVE $0.23
750 g, $0.37/100g
$1.50
100 g, $1.50/100g
$5.00
1.36 kg, $0.37/100g
$2.00
680 ml, $0.29/100ml
2 kg, $0.25/100g
$4.00
85 g, $4.71/100g
900 g, $0.22/100g
250 g, $1.60/100g
$3.00
Plus tax
75 ea, $0.04/1ea
$6.79
12 ea, $0.57/1ea
$6.50
2.25 kg, $0.29/100g
200 g, $0.75/100g
$11.00
680 g, $1.62/100g
$2.50
450 g, $0.56/100g
$9.49
5 l, $0.19/100ml
40 ea, $0.16/1ea
$8.50
4.43 l, $0.19/100ml
$9.99
5 l, $0.20/100ml
1.92 l, $0.21/100ml
4 ea, $0.75/1ea
Out of Stock
$15.49
6 l, $0.26/100ml
$3.69
1 l, $0.37/100ml
$18.00
1.8 kg, $1.00/100g
100 g, $2.00/100g
$4.50
400 g, $1.13/100g
$6.00
500 g, $1.20/100g
$7.00
998 g, $0.70/100g
$3.29
750 ml, $0.44/100ml
$2.49
375 ml, $0.66/100ml
1.13 kg, $5.00/1ea
28 g, $8.93/100g
$5.50
2 kg, $0.28/100g
$13.00
1680 g, $0.77/100g
570 g, $1.14/100g
1 l, $0.40/100ml
4x107.0 ml, $0.58/100ml
$25.50
14.5 kg, $0.18/100g
680 g, $1.03/100g
$1.79
1 l, $0.18/100ml
$3.50
100 ea, $0.04/1ea
$7.99
907 g, $0.88/100g
$3.79
430 ml, $0.88/100ml
1.25 kg, $0.88/100g
$5.79
12x100.0 g, $0.48/100g
510 g, $1.18/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
1130 g, $4.00/1ea
152 g, $1.97/100g