$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$1.00
65 g, $1.54/100g
$3.50
Plus tax
100 ea, $0.04/1ea
$6.00
510 g, $1.18/100g
$2.00
24 ea, $0.08/1ea
$3.00
142 g, $2.11/100g
$10.00
700 g, $1.43/100g
sale: $14.00, formerly: $15.29
SAVE $1.29
2 kg, $0.70/100g
$2.48
675 g, $0.37/100g
$3.79
12 ea, $0.32/1ea
$6.99
2 kg, $0.35/100g
$1.29
284 ml, $0.45/100ml
$6.29
375 g, $1.68/100g
$4.00
2 kg, $0.20/100g
$4.29
946 ml, $0.45/100ml
$2.25
342 g, $0.66/100g
$1.50
200 g, $0.75/100g
$27.00
2 kg, $1.35/100g
$6.50
1.36 kg, $0.48/100g
$1.79
900 ml, $0.20/100ml
$7.49
1.5 kg, $0.50/100g
$8.50
700 g, $1.21/100g
$2.79
145 g, $1.92/100g
$8.00
30x75.0 ml, $0.36/100ml
100 g, $1.50/100g
680 ml, $0.29/100ml
$2.39
360 g, $0.66/100g
$6.79
2 l, $0.34/100ml
$3.99
500 g, $0.80/100g
1 kg, $0.80/100g
2 ea, $1.40/1ea
1 kg, $0.30/100g
$15.00
24 ea, $0.63/1ea
$2.49
156 g, $1.60/100g
$3.49
198 g, $1.76/100g
375 ml, $0.40/100ml
710 ml, $0.42/100ml
100 g, $2.00/100g
$7.00
528 g, $1.33/100g
$2.50
5x120.0 g, $0.42/100g
$5.00
1.13 kg, $0.44/100g
$15.49
8 kg, $0.19/100g
$5.29
560 g, $0.94/100g
6 l, $0.26/100ml
$1.99
500 ml, $0.40/100ml
4540 g, $0.15/100g
Out of Stock
$11.00
800 g, $1.38/100g
$1.25
28 g, $4.46/100g