$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.00
510 g, $1.18/100g
$2.49
4x107.0 g, $0.58/100g
Out of Stock
$3.99
Plus tax
250 ml, $1.60/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
350 g, $1.14/100g
$2.00
24 ea, $0.08/1ea
about $17.46
$11.99/1kg $5.44/1lb
Low Stock
$3.00
162 g, $1.85/100g
250 g, $1.20/100g
796 ml, $0.25/100ml
sale: $2.77, formerly: $3.00
SAVE $0.23
750 g, $0.37/100g
400 g, $0.75/100g
$11.00
1810 g, $0.61/100g
$20.00
1 kg, $2.00/100g
$3.50
638 g, $0.55/100g
$1.50
200 g, $0.75/100g
$4.00
2 kg, $0.20/100g
$9.00
750 ml, $1.20/100ml
$5.00
907 g, $0.55/100g
sale: $2.25, formerly: $2.49
SAVE $0.24
510 g, $0.44/100g
$31.99
2.5 kg, $1.28/100g
sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
1 kg, $0.90/100g
$1.79
900 ml, $0.20/100ml
$7.00
1 kg, $0.70/100g
369 ml, $0.49/100ml
$7.50
4 l, $0.19/100ml
$11.99
340 g, $3.53/100g
907 g, $0.66/100g
1.81 kg, $0.39/100g
$9.54
30 ea, $0.32/1ea
$5.49
375 g, $1.46/100g
398 ml, $0.50/100ml
$13.99
2 kg, $0.70/100g
2 kg, $0.25/100g
620 ml, $0.32/100ml
$2.50
475 ml, $0.53/100ml
$2.79
750 ml, $0.37/100ml
156 g, $1.60/100g
$3.49
350 g, $1.00/100g
2 kg, $0.30/100g
$13.00
12 ea, $1.08/1ea
100 g, $2.00/100g
1 l, $0.20/100ml
$2.75
310 g, $0.89/100g
2x48.0 g, $2.60/100g
2.03 l, $0.20/100ml
398 ml, $0.88/100ml
$1.00
65 g, $1.54/100g
$2.99
325 g, $0.92/100g