Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.88, formerly: $10.50
SAVE $0.62
Prepared in Canada
Ribena
Concentrated Blackcurrant Beverage Original
850 ml, $1.16/100ml
sale: $16.88, formerly: $17.99
SAVE $1.11
Plus tax
Dan D Pak
Fancy Nut Mix Sea Salt
908 g, $1.86/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml














































































































