Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Excellence Crème Hair Dye, Permanent Hair Color C Medium Blonde
1 ea, $17.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$11.49
Plus tax
Head & Shoulders
Mens 2 in 1 Dandruff Shampoo and Conditioner, Pure Sport
613 ml, $1.87/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































