Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Curl Nourish Sulfate-Free Moisturizing Shampoo Elasto-Protein + Coconut Oil All Curl Types
370 ml, $1.08/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Sahmpoo, Purifying
346 ml, $1.45/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Curl Nourish Sulfate-Free Moisturizing Conditioner All Curl Types
354 ml, $1.13/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g














































































































