Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.88, formerly: $10.50
SAVE $0.62
Prepared in Canada
Ribena
Concentrated Blackcurrant Beverage Original
850 ml, $1.16/100ml
sale: $16.88, formerly: $17.99
SAVE $1.11
Plus tax
Dan D Pak
Fancy Nut Mix Sea Salt
908 g, $1.86/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g














































































































