Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Original
375 g, $1.73/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.60/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Turkey
300 g, $2.17/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
President's Choice
Free From Oven-Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $3.25, formerly: $3.50
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.38/100g














































































































