Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Original
375 g, $1.73/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.60/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Turkey
300 g, $2.17/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
President's Choice
Free From Oven-Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g














































































































