Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Original
375 g, $1.73/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.60/100g
sale: $6.50, formerly: $10.99
SAVE $4.49
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, Turkey
300 g, $2.17/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
President's Choice
Free From Oven-Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml














































































































