Food Storage & Organization
Filters
Food Storage & Organization
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Plus tax
Sistema
Bento Box TO GO Lunch Box with Yoghurt/Fruit Pot BPA-Free
1 ea, $8.00/1ea
sale: $8.93, formerly: $10.00
SAVE $1.07
Plus tax
Sistema
Bento Box TO GO, Lunch Box with Yoghurt/Fruit Pot BPA-Free, Assorted Colours (Varies by Pack)
1 ea, $8.93/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $19.00, formerly: $22.50
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Glass Container Set
10 ea, $1.90/1ea
Low Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
$12.00 Member Price
, formerly: $15.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
My Sip Stainless Steel Insulated Bottle - Canada Charms
1 ea, $15.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Thick Cheddar Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml














































































































