Food Storage & Organization
Filters
Food Storage & Organization
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.50, formerly: $11.00
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Click-N-Store Pantry Organizing Container, Square 1.9L
1 ea, $7.50/1ea
$16.94
Plus tax
Contigo
Aubrey Leak-Proof Spill-Proof Water Bottle, Blue Raspberry Butterlies
1 ea, $16.94/1ea
Low Stock
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $6.00
SAVE $1.50
Plus tax
President's Choice
Clearlock Plastic Container, 680mL
1 ea, $4.50/1ea

sale: $8.50, formerly: $12.00
SAVE $3.50
Plus tax
Everyday Essentials
Clear Modular Latch Box, 25L
1 ea, $8.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g














































































































