Food Storage & Organization
Filters
Food Storage & Organization
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
Low Stock
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $9.00
SAVE $3.00
Plus tax
President's Choice
Click-N-Store Pantry Organizing Container, Rectangular 1L
1 ea, $6.00/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$7.00
Plus tax
Everyday Essentials
Food Containers with Locking Lids 4 Pack - Large Mixed Set
4 ea, $1.75/1ea
Out of Stock
sale: $7.50, formerly: $10.00
SAVE $2.50
Plus tax
President's Choice
Nesting Containers - Blue
3 ea, $2.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g














































































































